Kontakt

Kontakt oss gjerne!


* Sjå vår personvernerklæring her.

Finn kontora våre i Google Maps: Askvoll, Solund og Mongstad
Askvoll

Tor Einar Erikstad

Partner og dagleg leiar
Statsautorisert revisor og statsautorisert rekneskapsførar

Askvoll

97 79 74 08

tor.einar.erikstad@havtal.no

Bjørn Klausen

Partner
Statsautorisert revisor og statsautorisert rekneskapsførar

Askvoll

90 07 97 01

bjorn.klausen@havtal.no

Heidi Furevikstrand

Rekneskapsrådgjevar
Statsautorisert rekneskapsførar
Teamleiar kunde

Askvoll

97 18 75 82

heidi.furevikstrand@havtal.no

Ann Kathrin Hårklau

Rekneskapsrådgjevar

Askvoll

48 16 71 41

ann.kathrin.haarklau@havtal.no

Jofred Åsnes

Rekneskapsrådgjevar

Askvoll

91 17 21 64

jofred.asnes@havtal.no

Kine Gjendemsjø Tangedal

Rekneskapsrådgjevar
Statsautorisert rekneskapsførar

Askvoll

94 13 46 64

kine.tangedal@havtal.no

Kjell Lone

Senior økonomirådgjevar
Registrert revisor

Askvoll

95 26 13 10

kjell.lone@havtal.no

Elisabeth Vasseth Antonsen

Rekneskapsrådgjevar
Statsautorisert rekneskapsførar

Askvoll

95 08 88 48

elisabeth.antonsen@havtal.no

Connie Heggøy

Rekneskapsrådgjevar

Askvoll

48 15 62 62

connie.heggoy@havtal.no

Mongstad

Tove Fonnes Hauge

Administrativ leiar

Mongstad

90 83 10 52

tove@havtal.no

Anette Fanebust

Rekneskapsrådgjevar

Mongstad

96 90 92 62

anette@havtal.no

Vibecke Fanebust

Rekneskapsrådgjevar
Teamleiar kunde

Mongstad

46 28 00 70

vibecke@havtal.no

Beata Bogdziun

Rekneskapsrådgjevar

Mongstad

48 63 45 19

beata@havtal.no

Anne Britt Fadnes

Rekneskapsrådgjevar

Mongstad

93 04 12 02

anne.britt@havtal.no

Hanne Kjeilen

Rekneskapsrådgjevar
Statsautorisert rekneskapsførar
Teamleiar kvalitet

Mongstad

99 25 70 29

hanne@havtal.no

Eli Ness

Rekneskapsrådgjevar

Mongstad

40 28 36 73

eli@havtal.no

Solund
Solund

Gunn Marit Fossedal

Rekneskapsrådgjevar

Solund

97 19 33 49

gunn.marit.fossedal@havtal.no

Mari Eide

Rekneskapsrådgjevar

Solund

41 27 76 75

mari.eide@havtal.no

Vigdis Ravnøy

Rekneskapsrådgjevar

Solund

99 79 22 67

vigdis.ravnoy@havtal.no